ResimLink - Resim Yükle
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR KUNYE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SAAT-TAKVİM

 

GALERİ

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

EN ÇOK OKUNANLAR

Yalova Medya Platformu

“MİSYONUMUZ”

 
Medya kuruluşları olarak bizim: Yalova’mızda yaptığımız ciddi bir iş ve üstlendiğimiz ciddi bir Misyonumuz var. Hepimiz bu işi sadece gönlümüzden gelerek sevdiğimiz için yapmaktayız. Bundan sonraki süreçte Yalovalıların birbirinden daha iyi haberdar olabilmesi ve daha etkileyici haberlerin, konuların gündeme getirilmesi için birlikte hareket etmemiz gerektiğini düşünmekteyim. İlimizin ve İlimize bağlı olan İlçelerimizin hassas konuları ve yumuşak karnı diyebileceğimiz yanları vardır, buralara dikkat ederek birbirimizle daha sık haber alışverişi yapmamız gerektiğine inanmaktayım. Yalova Basını, yöre Halkının kültürel ve tarihsel kimliğini korumak, haklarına sahip çıkmak, yöreye saygın bir konum kazandırmak görev ve yükümlülüğünü üstlenmektedir. Çünkü bizler, ele aldığımız konularla, yayımladığımız haberler ve fotoğraflarla, yöremizin kültürel ve sosyal etkinliklerine ilişkin bilgileri, doğru bir şekilde okuyucularımıza aktarmaktayız. “Ancak” Yalovalı medya kuruluşları olarak, şimdiye kadar yukarıda bahsettiğim konularda birlikte hareket ettiğimiz söylenemez. Birlikteliğin sağlanması noktasında, Yalova Medya Platformu teşekkülünün kaçınılmaz bir ihtiyaç olduğu, açık ve net olarak görülmektedir. İstanbul, Bursa ve Kocaeli üçgeninin orta yerinde, mavisi ile, yeşili ile, tarihi geçmişi ve kaplıcalarıyla, gönülleri cezbeden nadide bir şehir, “Güzel İlimiz” Yalova’nın medya temsilcilerinin bir araya gelerek kurduğu, Yalova medya platformu'nun amacı Yalova Halkının ortak çıkarları ve ortak değerleri için birlikte hareket edilmesini sağlamaktır. İlimizde halkın hizmetinde bulunan kurum ve kuruluşlarla ilişkileri sağlam tutmak, iş birliği yapmak, güç birliğini oluşturmak böylelikle Bölge halkına hizmeti esas alacak şekilde fikirleri geliştirerek, çalışmaları ortak değerler üzerine kurmak, koordineli bir şekilde meselelerin çözümüne katkı sağlamak amacı ile kurulmuştur. Vatandaşlarımızla Devlet arasındaki ilişkileri düzenlemede bir kamu görevi yapacak, Halkımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın en büyük destekçisi olacaktır.
 
 
“VİZYONUMUZ”
 
“Yalova Medya Platformu” Medya sektöründe iştigal eden arkadaşlardan oluşan, üye yapısı ve yönetimi ile kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışan gönüllü bir topluluktur ve fiziki bir yapısı olmayıp, faaliyetlerini sadece internet ortamında yürütecektir. Yapısından da anlaşılacağı gibi gerek yazılı gerek internet, gerekse görsel medyada haber, görüntü ya da yazarlık yapan her arkadaşımızın üye olabileceği esnek bir yapıdadır. Bu yapısıyla üye olmak ve çıkmak çok kolaydır. Gerek ulusal, gerekse yerel basında çalışan ve üretim yapan arkadaşlarımızın üye olmasında herhangi bir ön koşul yoktur. Tam tersi, İlimizde faaliyet gösteren Tüm basın kuruluşları Yalova Medya Platformu’nun doğal üyesi olarak kabul edilecek www.yalovamedyaplatformu.com web sayfasında linkleri yayınlanacaktır. Doğal üyemiz olarak kabul ettiğimiz kuruluşlarımız linklerini kaldırmak istedikleri takdirde kaldırılacak, kaldırılan linkler kesinlikle ifşa edilmeyecek. Katılmak isteyen yeni üyelerimiz ise, yalovamedyaplatformu@gmail.com adresinden bize ulaşarak üyelik başvurusu yapabilecektir. Biz açıkça ilan ediyoruz ki, Yalova Medya Platformu’na, Yalova medyasında faaliyette bulunan herkes üye olabilir, herkes bir başkasını üyeliğe teşvik edebilir. Ayrıca; Yalovalı olduğu halde yurdumuzun başka bir yerinde medya mensubu olarak faaliyette bulunan arkadaşlarımızda doğal üyemiz kabul edilmektedir. Yalova Medya Platformu’nun oluşumunda kesinlikle ticari bir amaç düşünülmemiş, sadece kamu yararına hizmet amacıyla kurulmuştur. Bu sebepten Sitemizin web sayfasına reklam alınmayacak, sadece kamu yararına olan duyurular yayınlanacaktır. www.yalovamedyaplatformu.com adresinden yayın yapan web sayfamız; gerçekleştirmiş veya planlamış olduğumuz her türlü faaliyetimizi, etkinliklerimizi, çalışmalarımızı üyelerimize ve kamuoyuna duyurulması amacıyla kullanılacaktır. 

Dursun DEMİR 
Yalova Medya Platformu Kurucusu

Kurucular

Dursun DEMİR: Marmara Haber Web Tv - Yalova Gazeteleri Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni.
 
Saim ÇOTUK: Yalova Hayat Gazetesi Muhabir. İHA Yalova sorumlusu.

Kahraman MEMİŞwww.aydindere.com Haber sitesi Editörü,

Cengiz DEMİR: www.yalovagozlem.com Haber sitesi Editörü. 
 
Ercan KARAHASAN: (Said Ercan) Şair, Yazar, Zemheri Edebiyat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni, Radyo Programcısı. USMED Genel Başkanı

Harun ÖZTÜRK: İHA Çınarcık Sorumlusu.  

Yönetim Kurulu

Dursun DEMİR: Marmara Haber Web Tv - Yalova Gazeteleri Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni.

Kahraman MEMİŞ: www.aydindere.com Haber sitesi Editörü,

Cengiz DEMİR: www.yalovagozlem.com Haber sitesi Editörü.

Sezer SEVİNÇLER: 2S Bilişim Ltd. Şti. Yalova Çevre Gazetesi İmtiyaz Sahibi.     

Ahmet AYDIN: Gazeteci - Eğitmen 

İhsan Baksi:     GazeteciDanışma Kurulu

Fahri Dede:              İşadamı.
Murat Üstel:             İşadamı.
Mehmet Delioğlu:   Milli Karate Antrenörü. 

Yakup Akkaya:        Gazeteci.
Mustafa İlker Üre:   Gazeteci.

Hukuk Danışmanı:  Av. Dursun Güleç

Bu sayfa 120332 defa görüntülenmiştir.

13 yıl süren bir hikayenin daha sonuna geldik25 Mayıs 2023

Yayınlarımız Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayımlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir.
Editör Giris -  Künye -  Bize Ulaşın - Sitene Ekle - RSS 2.0 | Giresun Haber

© 2010 - Tüm Hakları Saklıdır. Düzenleme: ESoyturk - Yazılım: MY Design

Yalova Termal -  Termalde Gidilecek Yerler -  Termalde Gezilecek Yerler
Etiketler
DÜN SON 7 GÜN Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Baş Başkan Dağ' a Emniyetten Plaket HABER ARA Kültür - Sanat Altınova yaralarını sarıyor Papara F.C. Şampiyonluk Yemeğinde Buluşt Zeki Başol Tekrardan Sahnede Yavuz Bingöl İstifa Etti. Yalova'nın Armutlu ilçesi ve Köylerinde çeşmelerden çamurlu su akıyor. Psikolog Boztaş' tan bayanlara seminer Yalova Armutlu Şiirleri. / Hikmet OKUYAR Yalova'da deniz otobüsü iskeleye çarptı Valilik Makamında Ödül Töreni Bisiklet Takımızla Gurulandık Girka' nın 2. Şubesi Dualarla Açıldı Yalova Haberleri Karaca Heykeli Onarıldı Psikolog Boztaş' tan bayanlara semin Öğrenciler hasta veliler tepkili Mehmet DELİOĞLU Gençlik ve Spor Kulübü ( Ekonomi Hasan Topçular'ın Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama mesajı Siyaset 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası İLETİŞİM Spor Dağ ''Çevreye zarar vermeyecek her türlü yatırıma destek vereceğim'' FOTO GALERİ Eğitim - Bilim - Teknoloji Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Başladı Su İşleri Seriye Bağladı(5-1) Yalova' da Elektrik Kesintisi Duyrusu Yalova Medya Platformu Kuruldu Gesad' ın Ortaklık Teklifine Ret Çık BUGÜN Sağlık