MEZARLIKLARA 6 OTOBÜSLE HİZMET VERİLECEK


Açıklama: Yalova Belediyesi, Kurban Bayramı’nın 1 ve 2’nci günlerinde vatandaşların mezarlık ziyaretlerini yapabilmeleri için 6 servisle hizmet verecek.
Kategori: Duyurular
Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2021
Geçerli Tarih: 08 Aralık 2021, 00:17
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/9944-duyurular-mezarliklara-6-otobusle-hizmet-verilecek.html


Toplam 6 otobüsün hizmet vereceği seferlerde 4 otobüs 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’ndan diğer iki otobüs ise Gaziosmanpaşa Mahallesi’nden kalkacak. 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’ndan Şehir ve Paşakent mezarlıklarına servisler 09:30’dan başlayacak ve birer saat arayla 15:30 itibariyle son servisle sona erecek. Her iki mezarlıktan dönüşler ise 10:30’dan başlayıp bir saat arayla 16:30 son servisiyle tamamlanmış olacak.

Diğer Servis Gaziosmanpaşa Mahallesi’nden Kalkacak

Toplam 2 servisin Şehir ve Paşakent Mezarlıklarına hizmet vereceği Gaziosmanpaşa Mahallesi’nden de seferler 09:30’dan başlayıp 1,5 saat arayla 5 sefer halinde yapılacak. Her iki mezarlıktan Gaziosmanpaşa Mahallesine dönüşler ise 10:30’dan başlayıp yine 1,5 saat arayla 5 sefer olup 16:30 itibariyle sona erecek.

Güzergâhlar Belirlendi

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’ndan Şehir Mezarlığına gidecek olan servis, Fatih, İsmet Acar, Vatan, Yunus Emre Caddelerinden geçip şehir mezarlığına ulaşacak. Yine 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’ndan kalkacak olan ve Paşakent Mezarlığına gidecek olan ikinci servis ise Fatih Caddesi, Çeşme Sokak, İstanbul Caddesi, Dörtyol ve devamında Bursa Yolu ise Paşakent Mezarlığına ulaşmış olacak.

Gaziosmanpaşa Mahallesi’nden her iki mezarlığa yapılacak olan seferlerin yol güzergahları Rahmi Tokay Ortaokulu önünden başlayıp akabinde Kemerköprü Camii, Gaziosmanpaşa Camii ve Bursa Yolu istikameti devamından her iki mezarlığa vatandaşlar ulaştırılacak.