Başkan Oral’dan Bakan Kasapoğlu’na teşekkür


Açıklama: Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na verdiği yeni yatırım ve müjdelerden dolayı teşekkür etti.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2021
Geçerli Tarih: 21 Nisan 2021, 13:58
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/9360-siyaset-baskan-oraldan-bakan-kasapogluna-tesekkur.html


Başkan Oral, ilçe ve belde belediye başkanlarıyla düzenlenen ‘Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol İmza Töreninde’ Bakan Kasapoğlu’nun verdiği müjdeler için kendisine teşekkür etti.
“GURUR DUYUYORUZ”
Gençlik ve Spor Bakanlığınca başlatılan  ‘100 Bin Pota Projesi’ kapsamında Yalova ilçe ve beldelerine 119 pota müjdesini hatırlatan Başkan Oral, “18 yıllık AK Parti iktidarında her alanda olduğu gibi spor alanında da büyük mesafeler kat edildi. Cumhurbaşkanımızın öncü liderliği ve vizyonuyla yarınlarımız olan gençlerimiz ve kadınlarımız için ciddi çalışmalar yapıldı, yapılmaya devam ediyor. Altınova Belediyesi olarak tekvando ve güreşte milli sporcular yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. İlçe kadınlarımızın her zaman yanında olarak onlara destek verdik. Bu alanlarda çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam edecek.
ÖNEMLİ TESİSLER
Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile yaptığımız görüşmede yeni projelerimizi arz ettik. 
İlçemize yapılan yatırımlar ve desteklerinden dolayı; gençlerin ve sporcuların hamisi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet  Muharrem Kasapoğlu’na, Yalova Valimiz Sayın Muammer Erol’a, Altınova Kaymakamımız Sayın Regaip Ahmet Özyiğit’e, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Sayın Ahmet Büyükgümüş’e, AK Parti Yalova Milletvekili Sayın Meliha Akyol’a, AK Parti Yalova İl Başkanımız Sayın Muğlim Bağatar’a, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Sayın Hasan Zafer’e ve AK Parti Teşkilatlarımıza ilçemiz adına teşekkür ederim” diye konuştu.