KADIN DOĞUM VE HASTALIKLARI UZMANI DR. MEHTAP KIRŞAVOĞLU ÖZEL ATAKENT HASTANESİNDE


Açıklama: Özel Atakent Hastanesi, güçlü hekim kadrosuna Kadın Doğum VE Hastalıkları Uzmanı DR. MEHTAP KIRŞAVOĞLU’ nu da dahil etti.
Kategori: Sağlık
Eklenme Tarihi: 09 Şubat 2020
Geçerli Tarih: 04 Haziran 2020, 02:42
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8538-saglik-kadin-dogum-ve-hastaliklari-uzmani-dr-mehtap-kirsa.html


Tecrübeli, dinamik ve deneyimli  hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı , güçlü teknolojik ve medikal altyapısıyla , gerek tedavi yaklaşımları, gerek misafir hizmetleri, tüm süreçleri titizlikle yürütülen hasta bakım anlayışı ile , başarılı endoskopik, mikrocerrahi teknikleri ve travma cerrahilerini başarıyla gerçekleştiren   Özel Atakent Hastanesi, güçlü hekim kadrosuna Kadın Doğum VE Hastalıkları Uzmanı DR. MEHTAP KIRŞAVOĞLU  ’ nu  da dahil etti.
Kadın Doğum VE Hastalıkları Uzmanı DR. MEHTAP KIRŞAVOĞLU'nun uzmanlık alanları; 

Gebelik takibi, jinekolojik hastaliklar, genital estetik ,aşılama ,idrar kaçırma,
jinekolojik ameliyatlar, genital enfeksiyonlar

Kadın Doğum VE Hastalıkları Uzmanı DR. MEHTAP KIRŞAVOĞLU Kimdir ?
1988 doğumlu olan Uzm Dr. MEHTAP KIRŞAVOĞLU, sırası ile Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi ,Siverek Devlet Hastanesi Kadin Hastaliklari VE Doğum Uzmanliği ve Özel Derince Marmara Tip Merkezi Kadin Hastaliklari VE Doğum uzmanliği
görev yapmıştır. 04/02/2020 tarihi itibari ile Özel Atakent Hastanesi’nde hasta kabulü yapmaya  başlayan KIRŞAVOĞLU, hafta içi her gün sabah saat 08:30 dan akşam 17:30 ‘ a kadar , Cumartesi günleri ise saat 15 :00 ‘ a kadar Yalova ve çevre illerden gelen hastalara  hizmet verecek.