Kaymakam Özyiğit gençlerle bir araya geldi


Açıklama: Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından düzenlenen İleri Düzey Liderlik programının konuğu olan Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, gençlere bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu.
Kategori: Yerel Gündem
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2019
Geçerli Tarih: 29 Mart 2020, 08:59
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8450-yerel-gundem-kaymakam-ozyigit-genclerle-bir-araya-geldi.html


Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mihmandar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerle bir araya geldi. TÜGVA’nın İleri Düzey Liderlik programının konuğu olan Kaymakam Özyiğit, gençlere bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu. 

Gençlere tavsiyeler..
Gençlerin geçmişi ve geleceği çok iyi okuyabilen nicelik ve niteliğe sahip olması gerektiğine vurgu yapan Özyiğit, istikamet üzere bir yaşam sürdürmek, kendimizi keşfetmemizin başarıya katkı sunacağını, Türkiye’nin dünya konjonktüründeki yeri ve önemi gibi konularda bilgi paylaşımında bulundu. 

‘Bilgilerinden istifade ettik’..
Kaymakam Özyiğit’e teşekkür eden TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, “İleri Düzey Liderlik programımız kapsamında gençlerimizle tecrübe sahibi büyüklerimizi buluşturuyoruz. Bu kapsamda Altınova Kaymakamımız Sayın Regaip Özyiğit’i yurdumuzda ağırladık. Kendisinin bilgilerin istifade ettik” dedi.