Şampiyonlar, Kupayı Başkan Oral’a Takdim Etti


Açıklama: Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.
Kategori: Spor - Eğlence
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2019
Geçerli Tarih: 24 Eylül 2020, 23:42
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8439-spor-eglence-sampiyonlar-kupayi-baskan-orala-takdim-etti.html


İlle Arası Taekwan-do Şampiyonasında ikinci olan Altınova Belediyespor Taekwan-do Takımı, kazandığı kupayı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a getirdi.
“BÜYÜK BAŞARILAR BEKLİYORUZ”
7 il 210 sporcunun katıldığı turnuvada Kocaeli’nin ardında Yalova’yı temsilen ikinci olan Altınova Belediyespor Taekwan-do Takımı, kazandığı kupayı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a getirdi. Azimle, disiplinli bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Altınova Belediyespor Taekwan-do Antrenörü İsa Gündağ, “Hepsi pırlanta gibi gençlerimiz büyük bir şevkle antrenmanlara devam ediyor. Ailelerimiz de bu çalışmalarımıza destek verip, bizlerle iç içe oluyor. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz” dedi.
“DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”
Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral Türkiye derecesi alan ve Milli Takıma seçilen sporculara Altınova Belediye Meclisinin kararıyla burs verileceğini söyleyerek, “Gençler bizim için çok önemli. Sporcularımıza her türlü desteği veriyoruz. Çok başarılı ve umut vadeden sporcularımız var. Hepsiyle gurur duyuyoruz. Sizlere elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Ziyarette Altınova İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran da hazır bulundu.