TMMOB Odası Yalova Temsilciliği 17. Olağan Genel Kurul 23 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi


Açıklama: TMMOB MİMARLAR ODASI İSTANBUL BÜYÜKKENT ŞUBESİ YALOVA TEMSİLCİLİĞİ 17. OLAĞAN GENEL KURUL SEÇİMLERİ BASIN AÇIKLAMASI.
Kategori: STK
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 26 Eylül 2020, 12:24
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8412-stk-tmmob-odasi-yalova-temsilciligi-17-olagan-genel-ku.html


TMMOB Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yalova Temsilciliği 17. Olağan Genel Kurul seçimleri 23 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. Yönetim kuruluna; Cevathan Yiğittürk, Alpcan Enes Bilgin, Ünal Akıllıoğlu, Tuncer Doğan ve Şeymanur Beniz seçildi. Yönetim kurulu yedek listesinde ise; Arif Doğrusöz, Seher Kıran, Merve Çetinkaya, Burcu Hopancı Uz ve Oya Durgun yer aldı. Yönetim kurulu kararıyla Başkan Cevathan Yiğittürk, Sekreter Alpcan Enes Bilgin, Sayman Şeymanur Beniz, üyeliklere ise Ünal Akıllıoğlu ve Tuncer Doğan görevlendirildi.
Kongre sonrasında açıklama yapan Başkan Cevathan Yiğittürk;
“Yalova’nın en genç yönetimi olarak 16.dönem çalışmalarını büyük başarıyla tamamladık. 
16.çalışma dönemi boyunca ,üye haklarını gözeten bir çok çalışmaya imza attık. Kentimize ait tüm değerlere sahip çıkmak adına, ciddi kent mücadeleleri verdik ve temsilciliğimiz olarak kent miraslarımıza yani kısacası değeri paha biçilemez Yalova’mıza sahip çıktık. Sanatsal etkinlikler kapsamında Film Festivalleri düzenleyerek kültürel  faaliyetler yürüttük.
17.Dönem çalışmalarına; bir önceki yönetim kurulu gibi genç ve dinamik bir ekiple birlikte başladık. Üyelerimizin desteğiyle tekrar yönetim kurulu başkanlığı görevine layık görüldüm. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi, ülkemiz çıkarlarını gözeterek kentimiz ve meslektaşlarımız adına bir çok çalışmaya imza atacağız. Geçmiş dönemde başarıyla görevlerini ifa eden meslektaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Bugün aramızda bulunamayan çok değerli meslek büyüklerimizi saygı ve rahmet ile anıyoruz. Yeni yönetim kurulunda görev alan ve odamız çalışmalarına katkıda bulunan tüm meslektaşlarımıza başarılar dileriz. Kentimize Hayırlı ve uğurlu olsun.” 
Sözleriyle yeni dönem çalışmalarına başladığını bildirdi.