İL TEMSİLCİSİ ELİAÇIK’DAN BAŞKAN SALMAN’A TEŞEKKÜR


Açıklama: Yalova Belediyesi tarafından okullara yapılan bocce sahası sebebiyle Yalova Bocce Bowling Dart İl Temsilcisi Didem Eliaçık, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ve başkan yarımcılarını ziyaret edip kendilerine teşekkür etti.
Kategori: Spor - Eğlence
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 27 Eylül 2020, 14:25
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8389-spor-eglence-il-temsilcisi-eliacikdan-baskan-salmana-tesekkur.html


Yalova’da okulların isteği doğrultusunda ve okul bahçesinde alanı olan okullara, Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bocce sahası yapıldı. Yalova Bocce Bowling Dart İl Temsilciliği işbirliği ile gerçekleştirilen projenin tamamlandığını belirten İl Temsilcisi Didem Eliaçık, Başkan Salman’ı ve başkan yarımcılarını makamlarında ziyaret edip teşekkür plaketi takdim etti. 
Başkan Salman’a gerçekleştirdiği ziyarette konuşan İl Temsilcisi Eliaçık, “Kentimizdeki okulların isteği doğrultusunda Yalova Belediyesi tarafından bocce sahalarının yapımı tamamlandı. Bugüne kadar toplam 16 okul bocce sahasına kavuştu. Başta size olmak üzere belediye başkan yarımcılarımıza, belediye ekiplerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Yapımı tamamlanan bocce sahaları ile öğrencilerin yeni bir aktivite alanına daha kavuştuğunu belirten Başkan Salman da okullara ve öğrencilere yeni sahalarının hayırlı olmasını diledi.