AK PARTİ'DEN ÖZEL ATAKENT HASTANESİNE ZİYARET


Açıklama: Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve il başkan yardımcıları, Özel Atakent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin AKKURT ve bir süre önce Genel Müdürlük görevine atanan Opr. Dr. İlyas Şahin’i makamlarında ziyaret etti.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 05 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 11 Temmuz 2020, 09:48
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8335-siyaset-ak-parti39den-ozel-atakent-hastanesine-ziyaret.html


Ziyarete, Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, başkan yardımcıları Nilüfer ÇELİK ve Hüseyin İshak birlikte katıldılar. 

Ak Parti'li heyet, bir süre önce Genel Müdürlük görevine atanan Opr. Dr. İlyas ŞAHİN’e yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular.

Özel Atakent Hastanesi Genel Müdürü Opr. Dr. İlyas ŞAHİN, hastane içinde bulunan birimler ve verilen hizmetler hakkında bilgilendirmede bulunarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Opr. Dr. ŞAHİN; "24/04/2008 tarihinden bugüne Yalova’da sağlık hizmeti veren Hastanemiz bünyesinde, yenilenen güçlü yönetimimiz, genç, güvenilir hekim kadromuz ve dinamik çalışanlarımızla, tüm branşlarda ihtiyaç duyulan kaliteli sağlık hizmetini karşılamaya devam ediyoruz. 
Yalovamıza kazandırdığımız sağlık kompleksimizle, Yalovalı hemşehrilerimizin ve çevre illerin tüm sağlık sorunlarına modern teknolojiler ile çözüm üretiyoruz’ dedi.

Ak Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar’da Özel Atakent Hastanesi  yönetim kurulu başkanı Kemalettin AKKURT ve Genel Müdür Dr İlyas ŞAHİN nezdinde tüm Atakent ailesine ilimize kazandırılan sağlık kompleksi için teşekkür ederek; "Sağlık konusu hükümet olarak bizim de en çok önemsediğimiz konulardan birisi. Her yıl bütçeden en büyük payı sağlık ve eğitim yatırımları alıyor. Bu kapsamda Yalova’da da gerek devlet eliyle gerekse özel yatırımcılar kanalıyla yapılan sağlık yatırımlarını önemsiyoruz. Burada da görüyoruz ki, gerçekten ilimizin taleplerine karşılık verecek modern bir hastane ve istihdam sahası inşa edilmiş. Bu yatırımda emeği geçen herkesi kutluyorum’’ dedi.