VATANDAŞLARIMIZA KIYAFET VE EŞYA TEMİNİNE DEVAM EDİLİYOR


Açıklama: Yalova Belediyesi Umut Merkezi bünyesinde Gaziosmanpaşa ve Bayraktepe mahallelerinde oluşturulan ‘Saklamıyorum Paylaşıyorum’ merkezlerinde çalışmalar devam ediyor.
Kategori: Özel Haber
Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2019
Geçerli Tarih: 17 Şubat 2020, 17:13
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8155-ozel-haber-vatandaslarimiza-kiyafet-ve-esya-teminine-devam-ed.html‘Sizin fazlanız başkasının eksiği olabilir’ sloganıyla çalışmalarını yürüten ‘Saklamıyorum Paylaşıyorum’ mağazalarında ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza kıyafet ve çeşitli ev eşyaları teminine devam ediliyor. Merkezlere gönderilen eşyalar Umut Merkezi çalışanları tarafından kontrol ediliyor. Gözden geçirilen kıyafetler ve eşyalar ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza bu merkezlerden ücretsiz olarak veriliyor. 
2019 yılının Ocak ayından Haziran ayına kadar toplam 120 eşya ve 1769 giysi ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz olarak verildi. Kampanyaya katılıp destek vermek isteyen vatandaşlarımızda Yalova Belediyesi Çözüm Noktaları ve Umut Merkezleri’ne başvuru yapabilir, mahallelerdeki giysi kumbaralarına ihtiyaç fazlası giysilerinizi bağışlayabilirsiniz. Büyük ev eşyası katkısı sağlamak isteyen vatandaşlarımız ise (0226) 811 59 00 -01 numaralı telefonlardan eşyalarının teslim alınmasını isteyebilirler.