Akranlar Futbol Turnuvası Kıran Kırana Geçti


Açıklama: Yalova Merkezdeki 16 Caminin katılımıyla bu yıl 5.'si düzenlenen Camiler arası Yaz Kur-an Kursu futbol müsabakalarının sonuna gelindi.
Kategori: Spor - Eğlence
Eklenme Tarihi: 07 Ağustos 2018
Geçerli Tarih: 18 Şubat 2019, 02:56
Site: Yalova Gazeteleri - Marka Yalova
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/7925-spor-eglence-akranlar-futbol-turnuvasi-kiran-kirana-gecti.html


Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün öncü olup desteklediği;
'Ekranla değil Akranla büyüsün Çocuklar' Projesi Kapsaminda gerçekleşen turnuvanın finaline katılım çok yoğun oldu.

Fnal karşılaşması ve ödül töreninde, Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal'ın yanı sıra, Yalova Belediye Başkan yardımcısı İlyas ÖZDEMIR, Yalova Müftüsü Turgut AÇARİ, İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin KAPLAN,   Memur Sen Yalova İl Başkanı Uğur Hakan TAN, Diyanet  Sen Yalova İl Başkanı Şuaip AKGÜN, Din görevlileri, Veliler, Spor Severler ve  kursiyer öğrenciler hazır bulundu.
Çok çekişmeli geçen final maçı, Yeşilova Cami ile Kemer Köprü Camii takımları arasında gerçekleşti 2-1 Yeşilova Cami takımının kazandığı ve şampiyon olduğu karşılaşmada  başarılı takım, kupasını Yalova Belediye Başkan yardımcısı İlyas Özdemir'ın elinden aldı.

2. ve 3. olan takımlara madalyalarını, Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk UYSAL taktim etti.
Daha sonra ödül törenine katılan Misafirlere ikramlarda bulunuldu. Samimi bir atmosferde  geçen ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği program,  her yaştan Akranlarıda bir araya getirdi Bu proje sayesinde Yalova'nın bir köşesinden diğer köşesine tüm çocuklar Akranlarıyla tanışıp zaman geçirme fırsatı buldu.