BAŞKAN SALMAN ÇÖMLEK MEVKİİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU


Açıklama: Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarlarının altıncısı İsmetpaşa Mahallesi Çömlek Mevkiinde yapıldı.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2018
Geçerli Tarih: 21 Şubat 2019, 10:30
Site: Yalova Gazeteleri - Marka Yalova
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/7891-siyaset-baskan-salman-comlek-mevkiinde-vatandaslarla-bulus.html


Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamak isteyen yüzlerce vatandaş, ezanın okunmasıyla birlikte orucunu dualarla açtı.
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla tüm mahallelerde gün aşırı olarak sırasıyla düzenlenen mahalle iftarları devam ediyor. Ramazan ayı boyunca düzenlenecek olan iftar yemeklerinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Salman, bu kez İsmetpaşa Mahallesi Çömlek Mevkii sakinleri ile buluştu. İftar saati yaklaşırken koltukları dolduran yüzlerce vatandaşa hayırlı iftarlar dilemek için masaları dolaşan Başkan Salman’a eşi Dilek Akdeniz Salman da eşlik etti.
İftar sonrası vatandaşlara seslenen Başkan Salman, “Ramazan ayının birleştirici, bütünleştirici ve manevi duygusu içerisinde birlik olmaya ihtiyacımız var. Düzenlediğimiz mahalle iftarlarında da vatandaşlarımızın bu duyguyu en iyi şekilde yansıttığına inanıyorum. Burada bizlerle birlikte olarak soframızı paylaşan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, kendilerine hayırlı iftarlar diliyorum” dedi. 
İftar programının ardından çocuklara Karagöz ve Hacivat gösterileri yapıldı.