Robin Hood Erdal Tekar Yalova'da


Açıklama: Aracılık ettiği yardımlarla birçok ihtiyaç sahibini sevindiren ve Yalova’nın Robin Hood’u olarak bilinen yardım sever Erdal KARAHASAN Yalova'ya geri döndü.
Kategori: Magazin - Mizah
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2014
Geçerli Tarih: 27 Eylül 2020, 12:43
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/5634-magazin-mizah-robin-hood-erdal-tekar-yalova39da.html


Aracılık ettiği yardımlarla birçok ihtiyaç sahibini sevindiren ve Yalova’nın Robin Hood’u olarak bilinen yardım sever Erdal KARAHASAN tekrar Yalova'ya döndü.

İlk yardım çalışmalarına 2009 yılında başlayan Karahasan, bir süre önce eğitim için Yalova’dan ayrılmıştı. 

Karahasan, Üniversite eğitim için gittiği Zonguldak Çaycuma’da da birçok ihtiyaç sahibi aile ve öğrencilere hazırladığı  yardım projeleriyle  adını duyurmuştu. 

Karahasan yaptığı açıklamada; "Eğitim süremi doldurduktan ve mezuniyet diplomamı aldıktan sonra tekrar  güzel Yalova’ya, güzel memleketime döndüm. Daha önce olduğu gibi Yalova için hizmet aşkına tekrardan kavuşmak güzel olacak.

5 Yıldır tek başıma sürdürdüğüm projeleri artık daha büyük desteklerle ilerletip insanlara daha yararlı olmak için gerekli çalışmaları ve görüşmeleri yapacağım. En kısa zamanda yeniden, insanlık için, Yalova için hizmet aşkıyla çalışmalarıma başlayacağım. Bu zamana kadar bana destek olan tüm Yalova halkına teşekkürlerimi  sunarım" dedi.