Ayhan Ustaya Sürpriz Yaş Günü Kutlaması


Açıklama: Aydeniz Yemek şirketi adına Yalova Devlet Hastanesi mutfağında Aşçı olarak çalışan Ayhan Katırcı, 44 yaşına girdiği 2 Ocak Pazar günü mesai arkadaşlarının sürprizi ile karşılaştı.
Kategori: Magazin - Mizah
Eklenme Tarihi: 03 Şubat 2014
Geçerli Tarih: 04 Mart 2021, 21:11
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/5341-magazin-mizah-ayhan-ustaya-surpriz-yas-gunu-kutlamasi.html


Aydeniz Yemek şirketi adına Yalova Devlet Hastanesi mutfağında Aşçı olarak çalışan Ayhan Katırcı, 44 yaşına girdiği 2 Ocak Pazar günü mesai arkadaşlarının sürprizi ile karşılaştı.

Ayhan ustanın doğum günü olduğunu öğrenen Aydeniz Yemek personeli, ustanın haberi olmadan yaptıkları pastayı hazırladıktan sonra çay molası görüntüsüyle bir araya geldiler, personelin çay saati olduğunu bilen Ayhan usta da mola veren arkadaşlarına katıldı. Böylelikle sürprizin de zamanı gelmiş oldu ve personel kenarda sakladıkları, üzerinde “iyi ki doğdun Ayhan usta”yazılı olan pastayı ortaya çıkardılar. Bir an neye uğradığını şaşıran Ayhan usta, daha sonra Pastanın üzerindeki mumları söndürdü.

wCSQx.jpg

Arkadaşlarının bu davranışının kendisini çok duygulandırdığını ifade eden Ayhan Katırcı; “Hiç beklemediğim bir anda arkadaşlarımın böyle bir organizasyon tertip etmeleri beni çok mutlu etti, hepsine teşekkür ediyorum” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

V51Hp.jpg