Karadenizlilerden Muhteşem Organizasyon


Açıklama: Yalova Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin; Çiftlikköy Belediyesinin ve Yalova Belediyesinin katkılarıyla düzenlediği, 23. Kadırga Şenliklerinin açılışı Çiftlikköy Mokamp alanında gerçekleşti.
Kategori: Kültür - Turizm - Tarih - Sanat - Edebiyat
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2021
Geçerli Tarih: 08 Aralık 2021, 00:20
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/10170-kultur-turizm-tarih-sanat-edebiyat-karadenizlilerden-muhtesem-organizasyon.html


Yalova Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin; Çiftlikköy Belediyesinin ve Yalova Belediyesinin katkılarıyla düzenlediği, 23. Kadırga Şenliklerinin açılışı Çiftlikköy Mokamp alanında 4 Eylül Cumartesi günü gerçekleşti.

Açılış töreni;  Yalova Valisi Muammer Erol, İlçe Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Çeşitli kurum müdürleri, Siyasi Parti ve STK Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yöresel ürünlerin sergilendiği stantlar, şenlik alanına gelen misafirler tarafından oldukça rağbet gördü.


İlerleyen süre içerisinde sahne alan sanatçılar sergiledikleri performanslarıyla alanı dolduran binlerce müziksevere unutulmaz anlar yaşattı.

Mükemmel bir organizasyon ile; 3 Eylül’de başlayıp, 12 Eylül 2021 tarihine kadar devam eden şenlik süresince, Başta Yalova Milletvekili Meliha Akyol olmak üzere, İl ve İlçelere ait protokol mensupları da farklı zamanlarda şenlik alanına gelerek katılım sağladılar.

Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İbrahim Bayzan yaptığı açıklamayla teşekkür etti.

Bayzan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Bu tür organizasyonlar bir ekip çalışması gerektirir. Festival öncesinde ve süreç içerisinde, daima yanımda bulunan, yapması gerekeni fazlasıyla yapmaya çalışan, tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma ve gönüllü olarak da bizleri yalnız bırakmayan değerli üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

Alanımıza gelerek dolduran, bizleri onurlandıran saygı değer hemşerilerime de çok teşekkür ediyorum.

Her daim yanımızda olan, Festivalimize katılım sağlayan değerli protokol mensuplarımıza, gelemeyip çiçekleriyle, çelenkleriyle bizleri onurlandıran tüm hemşerilerimize ve tüm siyasi partilere, parti temsilcilerine,  kamu kurum ve kuruluş müdürlerimize her daim yanımızda oldukları için, çok teşekkür ediyorum” dedi.