AVRASYA OSB’DE ALTYAPI ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR


Açıklama: Yalova’nın istihdamına katkı sunarken il ekonomisine de önemli katkılar sunacak olan Avrasya OSB’de altyapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Kategori: Ekonomi
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2021
Geçerli Tarih: 08 Aralık 2021, 01:08
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/10064-ekonomi-avrasya-osbde-altyapi-calismalarina-hiz-kesmeden-d.html


Yalova’nın istihdamına katkı sunarken yenilikçi ve çevreci üretime ev sahipliği yaparak il ekonomisine de önemli katkılar sunacak olan Avrasya OSB’de altyapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.


Bünyesinde çok önemli firmaları toplayan Avrasya OSB’nin çalışmaları birçok alanda eş zamanlı olarak devam ediyor. İlimize sağlayacağı istihdam kapasitesi ve ekonomik katkıları nedeniyle büyük bir öneme sahip olan Avrasya OSB oluşturulan modern ve yenilikçi altyapı ile de göz dolduruyor.

 

Otobanları aratmayan yolları ve modern planlamasının yanısıra altyapı imalatları da tam bir titizlikle oluşturuluyor. Tüm ihtiyaçları modern yapılanma ile sağlayacak olan Avrasya OSB bu yönüyle de göz dolduruyor. Konuyla ilgili bilgi veren AVRASYA OSB Bölge Müdürü Utku Delikanlı, “Avrasya OSB olarak çağın gereklerini bünyesinde barındıran, doğaya uyumlu, bulunduğu ilin tüm değerlerine saygılı, istihdamı ve ekonomiyi destekleyici bir yapılanma içerisinde olmayı çok önemsiyoruz. Tüm çalışmalarımızı da bu öncelikler çerçevesinde planlıyoruz. Avrasya OSB üst yapısına olduğu kadar altyapısına da büyük önem veriyor. Bünyemizde yer alacak olan tüm büyük firmaların ihtiyaçlarına çevreci bir yaklaşımla cevap verecek olan modern altyapının oluşumunu sürdürüyoruz” dedi.