ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR KUNYE İLETİŞİM

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SAAT-TAKVİM

 

GALERİ

ATS Transferin Hizmeti ve Güveni

ATS Transferin Hizmeti ve Güveni

Tarih 15 Mart 2016, 21:12 Editör Murat Özdoğan

İzmir Transfer hizmetini en kapsamlı bir şekilde sunması, ATS Transfer hizmetinin ana temel hizmetlerinden bir tanesini oluşturmaktadır.

ATS Transfer hizmeti ulaşım alanına, en iyi ve güvenli transfer hizmetinin sağlanması alanında çalışmalarını sürdürmektedir. 2010 yılında kurularak hizmetini veren ATS Transfer, HCR Turizm bünyesinde çalışarak faaliyetini veriyor. ATS Transfer hizmetinin genelinde, Ege Bölgesi üzerinde kapsamlı bir ulaşım hizmeti yer alır. Yapılan yatırımlar, kullanılan araçlar ve bu araçları kullanan personellere kadar profesyonel bir hizmet anlayışı bulunuyor. Kalite esaslı olarak çalışma ve köklü bir yapı ile, günümüz beklentilerinin en iyi şekilde sağlanması adımlarında üstün bir hizmet anlayışı da benimsenmektedir. Tüm bunlar verilen hizmetin kalitesini, detaylarını ve önemi de en iyi şekilde göstermektedir. ATS Transfer hizmetinin diğer bir içeriğinde ise;

•      Profesyonel kadrosu ile vermiş olduğu hizmeti,

•      Güvenilir ve memnuiyet tabanlı çalışmaları,

•      Sayılı turizm sektörü kuruluşlarında önemli bir marka olması,

•      Ulaşımı sağlanan araçların en yüksek düzey kontrolleri

•      Güler yüzlü, profesyonel ve işini severek yapan bir hizmet düzeni

ATS Transfer hizmetinin genel başlıklarını oluşturmaktadır. Ulaşım sektörünün bu anlamda gelişmesinde ve yapılan yatırımların sürekli artmasında da özenli bir çabanın büyük bir etkisi bulunuyor. ATS Transfer, ege bölgesi içerisinde güveni sağlayan ve konforu en iyi şekilde hissedilebileceği bir ulaşım hizmetini beklentileri karşılayan bir prensip üzerinde sağlamaktadır. Tüm bunlar, daha iyi bir güvenin kalıcı bir şekilde hissedilmesi ve insan hayatına verilen önemlinde fark edilmesini amaçlayan faktörlerdir.

ATS Transferin Hizmeti ve Güveni

İzmir Transfer hizmetini en kapsamlı bir şekilde sunması, ATS Transfer hizmetinin ana temel hizmetlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadarda en iyi ulaşım hizmetini, son model araçlar üzerinde sergileyerek beklentileri bu doğrultuda verdiği de ifade edilebilir. Bununla birlikte, İzmir Havalimanı Transfer hizmetini de sağlayan ATS Transfer, müşterilerini diledikleri saatte ayaklarına kadar gidip almakta ve karşılamaktadır. Bu nedenle bu hizmetin sunulmasındaki en önemli içeriklerden bir tanesi de, müşterilerin herhangi bir mağduriyet yaşamamasının hedeflenmesidir. Bu yüzden de ulaşım sektöründe ATS Transfer, İzmir Havaalanı Transfer hizmetini vererek, İzmir'e gelen müşterilerini karşılamakta ve dilediği adrese onları bırakmaktadır. Verilen bu hizmet ise saygılı, memnuniyet ve güven üzerinde konforlu araçlar ile sağlanarak gerçekleşmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, İzmir Transfer hizmetinin işleyiş mantığı ve düzeni de bulunuyor. Bunlar, her bir müşterinin;

•      Rezervasyonunu yapması,

•      Havalimanında karşılanması,

•      Belirtilen adrese transferin yapılması

•      Personel ile irtibat kurulması,

•      Kişi sayısına göre belirlenen fiyat düzeni

•      Araç modelleri ve minibüs

gibi unsurlarda, ATS Transfer'in hizmet içeriklerini oluşturan etmenlerdir. Düzenli bir şekilde sağlanan ulaşım hizmeti, İzmir transfer ile her bir bölgeye en iyi şekilde verilmektedir. Mesafe kişi sayısı da mutlaka rezervasyon detaylarında verilmesi gereken unsurlar arasında yerini almaktadır. Böylece ulaşmak istediğiniz adrese, ATS Transfer personelleri ve son model araçları, konforlu ve güvenli bir şekilde işinin ehliğini yansıtacak bir deneyim ile sizi ulaştırmaktadır.

ATS Transfer Rezervasyon Adımları ve Düzeni

Rezervasyonun alınması oldukça kolaydır. ATS Transfer'in amacı İzmir'de tüm müşterilerine en iyi şekilde karılık vererek onların İzmir'de rehberleri ve ulaşımı olmaktır. Bu nedenle de bu hizmet, en iyi kalite üzerinde verilerek, beklentilerin karşılanması alanında verilmektedir. İzmir Havaalanı Transfer için, ATS Transfer adına rezervasyon işlemlerinde birkaç metot bulunmaktadır. Bu metotlara biraz bakıldığında yapılabilecek adımların oldukça kolay olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda, sistemin nasıl işlediğini de bu sayede anlamak mümkündür. Her halükarda iyi bir hizmet, memnuniyet temelli bir güven anlayışında verilmektedir. İzmir Transfer için randevu almak istediğinizde;

•      ATS Transfer'in kendi web sitesine girdiğinizde, Online Rezervasyon Formunu doldurabilirsiniz.

•      Yapılan online başvurunun sırasında, ATS Transfer'in personelleri başvurunuzu inceleyecek ve size hızlı bir geri bildirim yapacakları bir e-posta yollayacaklardır.

•      Bir diğer rezervasyon içinse, 7/24 aranabilecek bir müşteri hizmetleri ekibi bulunuyor. Müşteri hizmetleri ile bağlantı kurularak, İzmir Havaalanı Transfer için gerekli rezervasyonu alınabilir.

•      Aynı zamanda her zaman merak edilen konular olduğunda, Çağrı Merkezi de aranabilir. Hizmet bu anlamda kusursuz olarak verilmekte ve akıllarda soru işaretinin bırakılmaması üzerine de kuruludur.

Bu adımların genelinde İzmir Havaalanı Transfer rezervasyonu yapılabilir. Hizmetten yararlanmanız zor değildir. En uygun ve kolay bir şekilde beklentilerin alınabileceği bir İzmir Transfer hizmeti sunuluyor. Böylece İzmir'e gelindiğinde müşterileri havaalanından karşılayacak bir araç ve personel bulunmaktadır.

ATS Transfer Müşterilerini Karşılama ve Dönüş Hizmeti

ATS Transfer 'in önemli hizmetinin ana temeli burada devreye girmektedir. Sizi son model araçlar karşılamaktadır ve bu araçlar sigortalı olarak hizmet vermektedirler. Aynı zamanda Araç Takip Sistemi üzerinden herhangi bir problem olmasına karşında araçlar en iyi şekilde izlenmekte ve takip edilmektedir. Hizmetin ana temellerinden bir tanesi, ulaşım hizmetinin doğru bir şekilde verilmesini sağlamak ve uygulamasını oluşturmaktır. Böylece Havaalanından alınan müşteriler, istedikleri adrese sorunsuz bir şekilde ekonomik fiyatlarla, rahat ve güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadırlar.

Yurt içi Geliş-Dönüş

Bir müşteri havaalanından karşılandığında bu rezervasyon üzerinden iniş saatine göre hesaplanır. Hem geliş için hem de dönüş için müşteri hizmetleri ekipleri, müşterilerini bir gün önceden arayarak bilgilendirmektedirler. Önemli olan unsurlardan bir tanesi İzmir Transfer Havaalanına indiğinizde cep telefonun açık ve aktif olmasıdır. Çünkü profesyonel şoför müşteriyi beklemekte olacak ve sizi karşılamak için sizinle iletişime geçmeye çalışacaktır. Aynı zamanda, geri dönüş hizmeti yani ikamet ettiğiniz adresinizden alınıp, İzmir Havalimanına götürülme hizmetinizde, siz havaalanında uçağınız kalkmadan 1 saat öncesinde orada olacak şekilde bir ulaşım hizmeti, ATS Transfer  tarafından verilmektedir.

Yurdışı Geliş-Dönüş

Online rezervasyon formu üzerinde yer alan Mesaj bölümüne, Uçuş Kodu, Ülke, Havaalanı bilgileri yazılmalıdır. Özel şoför bu bilgilere paralel olarak hareket edip, siz müşterileri bagaj çıkışı bölümünde isminiz ile karşılayarak bekleyecektir. Bu esnada personel güler yüz ve beklentilerinizi karşılayacak bir tavır ile müşterilerini karşılamaktadır. Dönüş sırasında ise, İzmir Havalimanında en geç 2 saat öncesinde ulaşım hizmeti sağlanmaktadır.

ATS Transfer Araç Kalitesi ve Fiyat Düzeni

ATS Transfer hizmeti, ulaşım alanında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Verilen hizmetlerin her biri yasal bir düzende sağlanmakta ve gerekli izinler alınarak gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Taşımacılığı D2 Yetki Belgesine de sahip olarak hizmetini, başarılı bir yapı ile sürdürmektedir. ATS Transfer'in fiyat düzeni, araca, mesafeye ve kişi sayısına göre değişebilmektedir. Bu genelde, Sedan, Mercedes Vito ve Minibüs üzerinde değerlendirilmektedir.

•      Sedan 1 ve 4 kişilik

•      Mercedes Vito 1 ve 6 kişilik,

•      Minibüs ise, 1 ve 16 kişilik olarak

Hizmet veriyor. Bu hizmet düzeni beklentilerin doğru bir şekilde alınabilmesi açısınan düzenlenmektedir. Seferihisar, Çeşme, Didim, Aydın, Şirince, Kuş Adası, Söke, Urla, Bergama, Aliağa, Foça, Burhaniye, Akçay, Altınoluk, Denizli, Nazilli, Ayvalık, Edremit, Balıkesir ve çok daha fazla bölgelere, ulaşım hizmetini yüksek kalitede sağlamaktadır. Araçların her biri bakımları dönemlerinde yaptırılmakta ve sigortaları tam olarak yola çıkmaktadırlar. Aynı zamanda hizmet veren personellerde prosyonel bir eğitime tabi tutularak hizmetlerini sunmaktadırlar. 

Bu haber 2048 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

1,2 milyar dolarlık sektörün Yalovalı temsilcileri kahvaltıda buluştu!

1,2 milyar dolarlık sektörün Yalovalı temsilcileri kahvaltıda buluştu! Tarsus Türkiye bünyesindeki CYF Fuarcılık tarafından SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) işbirliği i...

Elektrik üretim tesisi açılıyor

Elektrik üretim tesisi açılıyor YAKAB Elektrik Üretim Tesisinin açılışı, 30 Kasım 2018 Cuma Günü saat 14:30’da törenle gerçekleştirilecek.
Kuruyan sadece bir leb olsaydı, Kader suçlanmazdı.31 Ocak 2019

Yayınlarımız Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayımlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir.
Editör Giris -  Künye -  Bize Ulaşın - Sitene Ekle - RSS 2.0 | Giresun Haber

© 2010 - Tüm Hakları Saklıdır. Düzenleme: ESoyturk - Yazılım: MY Design

Yalova Termal -  Termalde Gidilecek Yerler -  Termalde Gezilecek Yerler

Sitetistik
Etiketler
DÜN SON 7 GÜN Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Baş Başkan Dağ' a Emniyetten Plaket HABER ARA Kültür - Sanat Altınova yaralarını sarıyor Papara F.C. Şampiyonluk Yemeğinde Buluşt Zeki Başol Tekrardan Sahnede Yavuz Bingöl İstifa Etti. Yalova'nın Armutlu ilçesi ve Köylerinde çeşmelerden çamurlu su akıyor. Psikolog Boztaş' tan bayanlara seminer Yalova Armutlu Şiirleri. / Hikmet OKUYAR Yalova'da deniz otobüsü iskeleye çarptı Valilik Makamında Ödül Töreni Bisiklet Takımızla Gurulandık Girka' nın 2. Şubesi Dualarla Açıldı Yalova Haberleri Karaca Heykeli Onarıldı Psikolog Boztaş' tan bayanlara semin Öğrenciler hasta veliler tepkili Mehmet DELİOĞLU Gençlik ve Spor Kulübü ( Ekonomi Hasan Topçular'ın Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama mesajı Siyaset 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası İLETİŞİM Spor Dağ ''Çevreye zarar vermeyecek her türlü yatırıma destek vereceğim'' FOTO GALERİ Eğitim - Bilim - Teknoloji Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Başladı Su İşleri Seriye Bağladı(5-1) Yalova' da Elektrik Kesintisi Duyrusu Yalova Medya Platformu Kuruldu Gesad' ın Ortaklık Teklifine Ret Çık BUGÜN Sağlık