ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR KUNYE İLETİŞİM

SAAT-TAKVİM

 

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama
ÖZEL YALOVA HASTANESİ MEDİKAL KADROSU'NA BİR UZMAN DAHA KATILDI

ÖZEL YALOVA HASTANESİ MEDİKAL KADROSU'NA BİR UZMAN DAHA KATILDI

Tarih 26 Haziran 2013, 00:08 Editör Dursun DEMİR

Uzman ekibiyle öncü uygulamalara imza atmak için çalışan Özel Yalova Hastanesi, kadrosuna Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Adnan Yalçın DEMİRCİ'yi ekleyerek kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Uzman ekibiyle öncü uygulamalara imza atmak için çalışan Özel Yalova Hastanesi,kadrosuna Beyin ve Sinir  Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Adnan Yalçın DEMİRCİ'yi ekleyerek kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Lp8Xb.jpg 

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Adnan Yalçın DEMİRCİ, 1974 yılında Artvin'de doğdu. 1998 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Dr. DEMİRCİ, 2006-2011 yılları arasında SB. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi ihtisasını yaptı. 2011-2013 yılları arasında Dr. Münif İslamoğlu Kastamonu Devlet Hastanesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapan Dr. Adnan Yalçın DEMİRCİ, Özel Yalova Hastanesi'nde tam gün hasta kabulüne başladı.

Dr. Adnan Yalçın DEMİRCİ, Avrupa Beyin Cerrahisi Derneği'nin (EANS) ve Türk Nöroşirurji Derneği'nin 4 yıl süresince Temel Nöroşirurji Kursunu  tamamladı.

 Sayılı merkezlerde ve sayılı hekimlerce yapılan Servikal omurganın kırık ve çıkık ameliyatları, bundan sonra Özel Yalova Hastanesi'nde, Dr. Adnan Yalçın DEMİRCİ tarafından yapılabilecektir.

 

Özel Yalova Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'nde Modern Cerrahi Teknikleri Esas Alınmaktadır

 

Modern tıbbi teknolojiyi kullanan “hasta odaklı” hizmet anlayışını hedefleyen Özel Yalova Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi; beyin, omurilik ve sinir sinir sistemi ile ilgili tüm tanı ve tedavi girişimlerini tıbbi standartlarda,  modern tıbbi yöntemleri kullanarak yapmaktadır.

         Anestezi, Nöroloji, Fizik Tedavi, Psikiyatri bölümleri ile multidisipliner bir yapıda çalışan, Özel Yalova Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi'nde poliklinik ve acil hizmetleri, Beyin Cerrahisi Uzmanları Op.Dr. Salih Işık DİLEK ve Op.Dr. Adnan Yalçın DEMİRCİ tarafından aksatılmadan 7 gün 24 saat verilmektedir.

         Özel Yalova Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'nde; beyin, omurilik ve periferik sinir hastalıkları ile ilgili beyin tümörleri ve beyin kanamaları, bel ve boyun fıtıkları, omurilik kanal daralmaları (spinal stenoz), omurga kaymaları (spondilolistezis), omurga kırıkları, omurga ve omurilik tümörleri, çocuk hastalıkları ile ilgili meningosel-meningomyelosel, yapışık omurilik (tethered kord), hidrosefali (beyinde su toplanması), karpal tünel sendromu, ulnar oluk sendromu, peroneal sinir sendromu, sinir kesileri gibi hastalıkların tanı ve tedavisi uygun ve yeterli koşullarda yapılabilmektedir. Cerrahi girişimler lokal, spinal veya genel anestezi altında mikrocerrahi tekniği esas alınarak, konforlu bir şekilde güvenle yapılabilmektedir. Acil servisce kabul edilip, beyin cerrahisi tarafından değerlendirilmesi istenilen tüm hastalar, herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın en kısa amanda değerlendirilerek, tedavileri planlanmaktadır.

Beyin ve omurilik dokularının Nöroradyolojik görüntüleme sistemleri ile doğru teşhisi yapılarak, modern tıbbın gelişmelerini takip eden Özel Yalova Hastanesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi; Anestezi, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Psikiyatri bölümleri ile koordineli çalışarak, nörolojik hastalıkların tanı ve tedavisini planlamakta ve gerektiğinde cerrahisini güvenle yapabilmektedir.

Bu haber 8347 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sağlık

Özel Atakent Hastanesi'n den Örnek Uygulama

Özel Atakent Hastanesi'n den Örnek Uygulama Özel Atakent Hastanesi yönetim kurulu, aldığı bir kararla örnek bir uygulamaya imza attı.

Klinik Psikolog Eslem Hoşgör; KORONAFOBİ hakkında bilgiler verdi

Klinik Psikolog Eslem Hoşgör; KORONAFOBİ hakkında bilgiler verdi Özel Atakent Hastanesi Klinik Psikolog Eslem HOŞGÖR gündemde olan korona virüsün oluşturduğu yeni fobi, koronafobi ...
ACİL TASARRUF SEFERBERLİĞİ08 Mayıs 2020

Yayınlarımız Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayımlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir.
Editör Giris -  Künye -  Bize Ulaşın - Sitene Ekle - RSS 2.0 | Giresun Haber

© 2010 - Tüm Hakları Saklıdır. Düzenleme: ESoyturk - Yazılım: MY Design

Yalova Termal -  Termalde Gidilecek Yerler -  Termalde Gezilecek Yerler

Sitetistik
Etiketler
DÜN SON 7 GÜN Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Baş Başkan Dağ' a Emniyetten Plaket HABER ARA Kültür - Sanat Altınova yaralarını sarıyor Papara F.C. Şampiyonluk Yemeğinde Buluşt Zeki Başol Tekrardan Sahnede Yavuz Bingöl İstifa Etti. Yalova'nın Armutlu ilçesi ve Köylerinde çeşmelerden çamurlu su akıyor. Psikolog Boztaş' tan bayanlara seminer Yalova Armutlu Şiirleri. / Hikmet OKUYAR Yalova'da deniz otobüsü iskeleye çarptı Valilik Makamında Ödül Töreni Bisiklet Takımızla Gurulandık Girka' nın 2. Şubesi Dualarla Açıldı Yalova Haberleri Karaca Heykeli Onarıldı Psikolog Boztaş' tan bayanlara semin Öğrenciler hasta veliler tepkili Mehmet DELİOĞLU Gençlik ve Spor Kulübü ( Ekonomi Hasan Topçular'ın Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama mesajı Siyaset 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası İLETİŞİM Spor Dağ ''Çevreye zarar vermeyecek her türlü yatırıma destek vereceğim'' FOTO GALERİ Eğitim - Bilim - Teknoloji Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Başladı Su İşleri Seriye Bağladı(5-1) Yalova' da Elektrik Kesintisi Duyrusu Yalova Medya Platformu Kuruldu Gesad' ın Ortaklık Teklifine Ret Çık BUGÜN Sağlık